Pejam Gulf Company
Skip Navigation Links
درباره ماExpand درباره ما
فعاليت هاExpand فعاليت ها
ارتباطExpand ارتباط
پيوندهاExpand پيوندها
آرشيوExpand آرشيو
   
 

آخرين اخبار شركت خليج پژم

قدردانی از کارگران نمونه شرکت خلیج پژم به مناسبت روز جهانی کارگر

شرکت خلیج پژم به پاس زحمات بی وقفه شما پرسنل فرهیخته مراسمی را در روز 16 اردبیهشت برای قدردانی از تلاشهای شما برگزار کرد واز تعدادی از کارگران نمونه تقدیر و تشکر به عمل آمد و این روز گرانبها را گرامی داشتیم. خرسندیم که در سال های آتی با تلاش های شما که از چشم مدیران به دور نیست شما هم منتخبی از این افراد باشید و انتخاب نشدن بقیه به معنی این نیست که شما نادیده گرفته شده اید بلکه با همکاری شما این افراد به این مهم رسیده اند و قطعا همه پرسنل برای یک هدف واحد در یک شرکت باهم هستیم. 


  

................................................................

برگزاري اولين نمايشگاه ارائه ايده هاي نو در مديريت پسماند- اسفندماه1396

در راستای حفظ محیط زیست، برگزاری اولین نمایشگاه ایده های نو در مدیریت پسماند به پیشنهاد و ابتکار واحد فنی خلیج پژم در سالروز درختکاری برگزار گردید. دراین نمایشگاه سازه های ابتکاری جالب ومتنوع با استفاده از اقلام بلا استفاده و پسماند از سوی همکاران شرکت بخصوص واحد فنی محوطه پایانه کانتینری درمعرض نمایش گذاشته شد.
برگزاری این نمایشگاه مورد استقبال مسئولی و مدعوین اداره کل بنادر و دریانوردی وسایر شرکت های همکار گردیده، طی نظرسنجی انجام شده مقرر گردید ازنفرات برگزیده طی مراسمی تقدیر بعمل آید.................................................................

حضور پررنگ شرکت خلیج پژم در پنجمین نمایشگاه بین المللی دریایی ایران - اسفندماه1396دماه1396
باهدف معرفی ظرفیت های خود در حوزه ی ((توانمندیها و فرصت های سرمایه گذاری، دریایی و بندری))
پنجمین نمایشگاه دریایی ایران با حضور محمد راستاد، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، مقامات ارشد ارگان های دریایی کشور و نمایندگان مجلس شورای اسلامی ونیز مقامات محلی در محل دائمی نمایشگاههای بندرعباس طی روزهای پنجم تا هفتم اسفندماه سال 1396 برگزار شد. 
دراین نمایشگاه هشت شرکت خارجی و شصت و پنج شرکت داخلی دستاوردها و توانمندیهای خود را به عرضه ی عمومی گذاشتند.
دربخش های مختلف این نمایشگاه سازمان هایی نظیر بنادر و دریانوردی، نفتکش جمهوری اسلامی، محیط زیست، شرکت های دریایی - بندری، لجستیکی و پیمانکاران این حوزه حضور داشتند.
در این راستا شرکت خدمات بندری و بازرگانی خلیج پژم به عنوان مجری ساخت اولین پایانه طبقاتی خودرو در خاورمیانه نیز در قالب یک غرفه اختصاصی حضور چشمگیر داشت.
در نخستین روز برگزاری نمایشگاه مهندس محمد راستاد، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و هیئت همراه از این غرفه بازدید کردند و در روز دوم نیز مهندس محمدرضا الله یار معاون مهندسی و توسعه ی زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی و هیئت همراه با حضور درغرفه شرکت خلیج پژم درجریان فعالیت های این شرکت ، از جمله پروژه احداث اولین پایانه طبقاتی خودرو در خاورمیانه قرارگرفتند.
 همچنین مدیران و مسئولان بخش های مختلف دریایی - بندری ازاین غرفه بازدید بعمل آوردند و با مسئولان شرکت خلیج پژم در مورد توانمندیهای موجود به گفت وگو نشستند.


................................................................

انجام ممیزی و تمدید گواهینامه های استاندارد
انجام ممیزی و تمدید گواهینامه های استاندارد ISO9001,ISO14001,ISO18001 شرکت خلیج پژم توسط موسسه SGS در تاریخ95/2/1

 
   

................................................................

تجلیل از مدیر روابط عمومی  بندر شهید رجایی به مناسبت هفته روابط عمومی

در این مراسم ماشا الله به گزین مدیر روابط عمومی شرکت خلیج پژم با بیان اینکه  بندر علاوه بر فعالیت هایی همچون بارانداز و جابجایی کالا باید بعنوان محلی برای فعالیت های کیفی و فعالیت های ارزش افزوده شناخته شود.
وی افزود، تغییر نگاه ها به بنادر با کارکرد "بنادر نسل سوم"، توجه بیشتر به مسایل فرهنگی، راه اندازی روزنامه تخصصی و تفسیر و تحلیل مسائل خبری می تواند برای پیشبرد اهداف روابط عمومی های این بخش موثر باشد.
در پایان این نشست از مدیر و کارکنان روابط عمومی بندر شهید رجایی تجلیل شد و مقرر شد که نشست بعدی شورای هماهنگی روابط عمومی شرکت های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی به میزبانی روابط عمومی شرکت خلیج پژم برگزار شود.

 

.................................................................

توسعه روابط تجاری و همکاری با بندر زیبروژ بلژیک
در راستاي توسعه همكاري و روابط تجاري با ساير بنادر بزرگ دنيا و شركت هاي معتبر بين المللي و باتوجه به برگزاري دوره هاي تخصصي ايمني كانتينر توسط شركت خليج پژم(مهرماه 1394) و بازديد دوگروه متشكل از از مديران و كارشناسان ارشد سازمان بنادر و دريانوردي و شركتهاي فعال در حوزه بندري و خدمات وابسته ، از بنادر كشور بلژيك (آبان 1394) آقاي يوآخيم كوينز ، مدير بندر زيبروژ جهت توسعه همكاري في مابين و آشنائي با توانمنديها و خدمات شركت خليج پژم در تاريخ 12 بهمن ماه حضور يافت.
بندر زيبروژ با ثبت حجم عمليات 38.3Million Tons  در سال 2015 به عنوان يكي از فعال ترين بنادر اروپا و دنيا ، خود را هم رده بندرهامبورگ و به عنوان دروازه ورودي و خروجي كالا به كشور انگلستان ميداند و در شمال غربي كشور بلژيك و دركنار درياي شمال قرار دارد.

 
 

................................................................

دريافت لوح تقدير از طرف سازمان بنادر و دريانوردي در زمينه ارتقاء آموزش و توسعه فرهنگ عمومي در همايش گراميداشت هفته حمل ونقل دريايي

وزير راه و شهرسازي در مراسم گراميداشت روز حمل‌ و نقل که در هتل هما برگزار شد صنعت دريايي را جهاني و بدون مرز دانست و در اين حوزه از بازيابي نقش ايران در گستره جهاني ياد کرد. وي با تأکيد بر تاثير نظام آموزشي و مديريت ملي در اقتصاد گفت: ما به عنوان قدرت دريايي به مسئوليت خود عمل نکرده‌ايم، قدرت تنها به معني اعمال حاکميت نيست، بلکه بايد منافع ملي را تامين کند.درپايان ايشان لوح تقديري به آقاي علي حميدي مديرعامل محترم خليج پژم در راستاي ارتقاء آموزش و توسعه فرهنگ عمومي اهدا کردند.

 
 
 

................................................................

برگزاري سمينار تخصصي آموزشي ايمني در پايانه هاي كانتينري (CSC )
شـركـت خـليـج پـژم با عـنايت بــه توافــقـات بـعـمل آمـده با سازمان بنادرودريانـوردي وضمن عقد قرارداد با مـوسسه Global Port Training Academyكشور بلژيك، جهت برگزاري دوره هاي تخصصي و آموزشي در زمينه ” ايمني در پايانه هاي كانتينري“ و تبادل دانش و تجربيات مدرسان با سابقه در اين حوزه و همچنين ارائه گواهينامه معتبر، در مهر ماه 1394 اقدام به برگزاري دوره ” ايمني كانتينر“ نمود.طي برنامه ريزي انجام شده، اين دوره بصورت تئوري و كارگاه آموزشي به مدت 3 روز در تهران و بندر عباس (بندر شهيدرجائي- پايانه كانتينري شركت خليج پژم) و با حضور چشمگير اساتيد و مديران ارشد سازمان بنادر و شركت ها برگزار گرديد . كليه مطالب و مباحث آموزشي ارائه شده در اين دوره آموزشي در وب سايت شركت خليج پژم به آدرس www.pejamgulf.com در دسترس كليه علاقمندان و شركت كنندگان ميباشد. با توجه به آمار شركت كنندگان و نظر سنجي انجام شده برگزاري اين دوره به عنوان تجربه اي ارزنده از همراهي و همكاري كليه پرسنل شركت خلیج پژم ، در كارنامه اين شركت به يادگار خواهد ماند.

................................................................

حضور شرکت خليج پژم در همايش کريدور حمل و نقل بين المللي شمال - جنوب (INSTC) کشورهندوستان 22خرداد ماه 1394-بمبئي
شرکت خليج پژم به عنوان تنها نماينده بخش خصوصي بندر شهيد رجايي و بنا به دعوت رسمي مشترک وزارت صنعت و تجارت هندوستان و فدراسيون فورواردرهاي آن شرکت در همايش کريدور حمل و نقل بين المللي شمال - جنوب (INSTC) حضور يافت .
مهمترين موارد بحث شده توسط سخنرانان همايش :
  1. بررسي كليه مواردي كه واردكنندگان ،صادركنندگان ، ارائه دهندگان خدمات پشتيباني دست اندركاران سيرو حركت كالا به روسيه يا كشورهاي آسياي ميانه با آن مواجه هستند و نحوه انتقال تدريجي مسير به كريدور بين المللي شمال جنوب.
  2. تدوين نقشه راه براي کريدور شمال - جنوب با اجراي مرحله به مرحله طرح
  3. كمك به شكل گيري يك بهره بردار واحد كه داراي شعب و دفاتري در هند ، ايرانو روسيه باشد و مسئوليت سيربار و كانتينرها را از مبدا تابندر مقصد از طريق اتصالات مختلف ترانزيتي برعهده داشته باشد تا انتقال كالا كارآمدتر و قابل كنترل بهتري باشد.
  4. لزوم تسريع در تكميل خط آهن قزوين – رشت – آستارا درخاك ايران
  5. لزوم تشكيل كارگروههايي براي بررسي مقررات در كشورهاي عضو به منظور يكپارچه سازي و تسهيل قوانين
  6. نحوه تعامل گمركات كشورهاي عضو از طريق شناسايي بهترين شيوه حمل و نحوه مديريت مبادي ورودي و خروجي مرزها
  7. اهميت و نحوه اتصال روسيه به ايران از طريق اين كريدور
  8. تثبيت انتقال كالا از طريق خاك ايران به كمك كريدور و ساير مواردي كه دراين مقال نمي گنجد.

 
 

................................................................

حضور فعال شرکت خليج پژم در اولين نمايشگاه وزارت راه و شهر سازي و فرصت هاي سرمايه گذاري استان هرمزگان (اسفند1393)
اين نمايشگاه با فراخوان اداره کل بنادر و دريانوردي استان هرمزگان و در راستاي معرفي دستاوردهاوتوانمنديهاي سازمان ها، شرکت هاي دولتي و خصوصي در اسفند ماه 93 برگزار گرديد.
................................................................

  • گراميداشت روز ملي ايمني وآتشنشاني در سازمان بنادر ودريانوردي ايمني در بنادر و تقدير به عنوان مجموعه منتخب ايمني ،سال 1392 از سوي سازمان بنادر و دريانوردي در روز ملي ايمني و دريانوردي


...............................................................

     
ارسال آخرين اخبار ...