Pejam Gulf Company
Skip Navigation Links

فرهنگ سازماني :

كيفيت

شرکت خلیج پژم، به عنوان امانت دار کالا و اسناد مشتری در حیطه بندر، متعهد به ارائه خدمات با کیفیت، رعایت صحت و سلامت کالا و سرعت عمل در ارائه خدمات می باشد. همچنین برای دست یابی به مزیت رقابتی در بازار و عملکرد هر چه بهتر سازمان توسعه یافته بالغ بر 600 نفر، پیروی از اصول کیفیت در سازمان از ضروریات است. شرکت خلیج پژم در دوره فعالیت خود همواره تحت گواهینامه های کیفیت فعالیت کرده و در سال 1388 نیز به عنوان اولین شرکت ارائه کننده خدمات بندری موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه گردیده است. سنجش منظم رضایت مشتریان، کنترل مداوم پارامترهای کیفی و عملکردی، تحلیل سوانح و حوادث، برگزاری منظم جلسات راهبردی در شرکت، از جمله ابزارهایی است که شرکت به کمک آنها نحوه و کیفیت عملکرد خود را مدیریت می کند.

توسعه و روزآمدی

مدیران شرکت بر این عقیده اند که زیربنای رشد پایدار در یک شرکت، ایجاد یک سازمان دانش محور است. تقویت زیربنای تخصصی و دانشی شرکت، از سیاست های کلان شرکت خلیج پژم به شمار می رود. عضویت در سازمان های علمی و تخصصی مانند انجمن بین المللی بنادر و لنگرگاهها، مشارکت فعال در انجمن های علمی و تخصصي داخلی، ارائه مقالات علمی در همایش ها، توسعه واحد آموزش و کتابخانه با برگزاری متوسط بیش از 140 دوره در طول سال، ارائه کمک های تحصیلی به پرسنل و مواردی از این قبیل از جمله روش های ارتقاء سطح دانش شرکت به شمار می رود. همچنین نوآوری در حوزه عملیات، ساخت و بهره برداری از تجهیزات ویژه در عملیات شرکت و ارائه راهکارهای منحصر به فرد از جمله مزایای رقابتی شرکت خلیج پژم است. بهبود و ارتقاء فرایندهای مدیریتی، بازنگری منظم در روش های انجام کار، ایجاد نظام بودجه ریزی عملیاتی، ارزیابی عملکرد پرسنل، تولید نرم افزارهای تخصصی توسط تیم داخلی شرکت، بهبود روش های ایمنی و بهداشت شغلی نیز جنبه دیگری از توسعه و روزآمدی در شرکت به شمار می رود.

مشتري مداري

مشتریان شرکت خلیج پژم در دو گروه عمده صاحبان کالا و خطوط کشتیرانی می گنجند. سابقه طولانی همکاری با مشتریان بیانگر تداوم روند کیفیت در طول زمان فعالیت شرکت است. شرکت خلیج پژم به جرات ادعا می کند که بزرگترین صاحبان کالای عبوری از بندر شهید رجایی شامل بازرگانان و صنعتگران از مشتریان این شرکت هستند. همچنین خدمات تخلیه و بارگیری شناورها به بزرگترین شرکت های کشتیرانی در حوزه کالای عمومی در بندر شهید رجایی توسط پرسنل و تجهیزات شرکت خلیج پژم ارائه می شود. نتایج سنجش رضایت مشتریان که به طور مداوم توسط شرکت خلیج پژم انجام می گیرد، به عنوان معیاری برای عملکرد شرکت در ارتباط با مشتریان خود به شمار می رود.

تعداد بازديد كنندگان :2688
كاربران فعال :33

نام كاربر :Guest

 
.......
خدمات مشتريان پايانه كانتينري
.......