Pejam Gulf Company
Skip Navigation Links
   

آخرين اخبار شركت خليج پژم

 
توسعه روابط تجاری و همکاری با بندر زیبروژ بلژیک
در راستاي توسعه همكاري و روابط تجاري با ساير بنادر بزرگ دنيا و شركت هاي معتبر بين المللي و باتوجه به برگزاري دوره هاي تخصصي ايمني كانتينر توسط شركت خليج پژم(مهرماه 1394) و بازديد دوگروه متشكل از از مديران و كارشناسان ارشد سازمان بنادر و دريانوردي و شركتهاي فعال در حوزه بندري و خدمات وابسته ، از بنادر كشور بلژيك (آبان 1394) آقاي يوآخيم كوينز ، مدير بندر زيبروژ جهت توسعه همكاري في مابين و آشنائي با توانمنديها و خدمات شركت خليج پژم در تاريخ 12 بهمن ماه حضور يافت.
بندر زيبروژ با ثبت حجم عمليات 38.3Million Tons  در سال 2015 به عنوان يكي از فعال ترين بنادر اروپا و دنيا ، خود را هم رده بندرهامبورگ و به عنوان دروازه ورودي و خروجي كالا به كشور انگلستان ميداند و در شمال غربي كشور بلژيك و دركنار درياي شمال قرار دارد.

 
 

................................................................

دريافت لوح تقدير از طرف سازمان بنادر و دريانوردي در زمينه ارتقاء آموزش و توسعه فرهنگ عمومي در همايش گراميداشت هفته حمل ونقل دريايي

وزير راه و شهرسازي در مراسم گراميداشت روز حمل‌ و نقل که در هتل هما برگزار شد صنعت دريايي را جهاني و بدون مرز دانست و در اين حوزه از بازيابي نقش ايران در گستره جهاني ياد کرد. وي با تأکيد بر تاثير نظام آموزشي و مديريت ملي در اقتصاد گفت: ما به عنوان قدرت دريايي به مسئوليت خود عمل نکرده‌ايم، قدرت تنها به معني اعمال حاکميت نيست، بلکه بايد منافع ملي را تامين کند.درپايان ايشان لوح تقديري به آقاي علي حميدي مديرعامل محترم خليج پژم در راستاي ارتقاء آموزش و توسعه فرهنگ عمومي اهدا کردند..

 
 
 

................................................................

برگزاري سمينار تخصصي آموزشي ايمني در پايانه هاي كانتينري (CSC )
شـركـت خـليـج پـژم با عـنايت بــه توافــقـات بـعـمل آمـده با سازمان بنادرودريانـوردي وضمن عقد قرارداد با مـوسسه Global Port Training Academyكشور بلژيك، جهت برگزاري دوره هاي تخصصي و آموزشي در زمينه ” ايمني در پايانه هاي كانتينري“ و تبادل دانش و تجربيات مدرسان با سابقه در اين حوزه و همچنين ارائه گواهينامه معتبر، در مهر ماه 1394 اقدام به برگزاري دوره ” ايمني كانتينر“ نمود.طي برنامه ريزي انجام شده، اين دوره بصورت تئوري و كارگاه آموزشي به مدت 3 روز در تهران و بندر عباس (بندر شهيدرجائي- پايانه كانتينري شركت خليج پژم) و با حضور چشمگير اساتيد و مديران ارشد سازمان بنادر و شركت ها برگزار گرديد . كليه مطالب و مباحث آموزشي ارائه شده در اين دوره آموزشي در وب سايت شركت خليج پژم به آدرس www.pejamgulf.com در دسترس كليه علاقمندان و شركت كنندگان ميباشد. با توجه به آمار شركت كنندگان و نظر سنجي انجام شده برگزاري اين دوره به عنوان تجربه اي ارزنده از همراهي و همكاري كليه پرسنل شركت خلیج پژم ، در كارنامه اين شركت به يادگار خواهد ماند.

................................................................

حضور شرکت خليج پژم در همايش کريدور حمل و نقل بين المللي شمال - جنوب (INSTC) کشورهندوستان 22خرداد ماه 1394-بمبئي
شرکت خليج پژم به عنوان تنها نماينده بخش خصوصي بندر شهيد رجايي و بنا به دعوت رسمي مشترک وزارت صنعت و تجارت هندوستان و فدراسيون فورواردرهاي آن شرکت در همايش کريدور حمل و نقل بين المللي شمال - جنوب (INSTC) حضور يافت .
مهمترين موارد بحث شده توسط سخنرانان همايش :
  1. بررسي كليه مواردي كه واردكنندگان ،صادركنندگان ، ارائه دهندگان خدمات پشتيباني دست اندركاران سيرو حركت كالا به روسيه يا كشورهاي آسياي ميانه با آن مواجه هستند و نحوه انتقال تدريجي مسير به كريدور بين المللي شمال جنوب.
  2. تدوين نقشه راه براي کريدور شمال - جنوب با اجراي مرحله به مرحله طرح
  3. كمك به شكل گيري يك بهره بردار واحد كه داراي شعب و دفاتري در هند ، ايرانو روسيه باشد و مسئوليت سيربار و كانتينرها را از مبدا تابندر مقصد از طريق اتصالات مختلف ترانزيتي برعهده داشته باشد تا انتقال كالا كارآمدتر و قابل كنترل بهتري باشد.
  4. لزوم تسريع در تكميل خط آهن قزوين – رشت – آستارا درخاك ايران
  5. لزوم تشكيل كارگروههايي براي بررسي مقررات در كشورهاي عضو به منظور يكپارچه سازي و تسهيل قوانين
  6. نحوه تعامل گمركات كشورهاي عضو از طريق شناسايي بهترين شيوه حمل و نحوه مديريت مبادي ورودي و خروجي مرزها
  7. اهميت و نحوه اتصال روسيه به ايران از طريق اين كريدور
  8. تثبيت انتقال كالا از طريق خاك ايران به كمك كريدور و ساير مواردي كه دراين مقال نمي گنجد.

 
 

................................................................

حضور فعال شرکت خليج پژم در اولين نمايشگاه وزارت راه و شهر سازي و فرصت هاي سرمايه گذاري استان هرمزگان (اسفند1393)
اين نمايشگاه با فراخوان اداره کل بنادر و دريانوردي استان هرمزگان و در راستاي معرفي دستاوردهاوتوانمنديهاي سازمان ها، شرکت هاي دولتي و خصوصي در اسفند ماه 93 برگزار گرديد.
................................................................

  • گراميداشت روز ملي ايمني وآتشنشاني در سازمان بنادر ودريانوردي ايمني در بنادر و تقدير به عنوان مجموعه منتخب ايمني ،سال 1392 از سوي سازمان بنادر و دريانوردي در روز ملي ايمني و دريانوردي


...............................................................

     
ارسال آخرين اخبار ...